Кронштейни для кондиціонера і кріплення для кондиціонерів

Украина
360.00 грн
Мінімальне замовлення — 1шт
Украина
440.00 грн
Мінімальне замовлення — 1шт

Кронштейни для кондиціонера або кріплення для кондиціонерів

Важливим елементом при монтажі та установці кондиціонера є кронштейни. Виробники виготовляють ці вироби з чорного металу, нержавіючої сталі (нержавійка), пластику. У Києві і в Україні практично будь-які можна купити оптом і в роздріб. На ринку представлені як стандартні розміри, так і зроблені під замовлення. Як правило, продаж кронштейнів для кондиціонерів йде разом з іншими витратними матеріалами для монтажу, установки, обслуговування і ремонту кондиціонерів, вентиляції, холодильної техніки. Разом з ними продають мідну трубу для монтажу кондиціонерів, провід ПВС, дренажні труби для виведення конденсату, ізоляцію для труб (термоізоляція), тефлонові обмотувальні стрічки PVC і Benda Vinil, кріплення для монтажу і професійний інструмент холодильний, запчастини для кондиціонерів. Виробництво кріплень виконується з кутового профілю, п-образного профілю, пластикових прес-форм. Тип фарбування буває також різним у різних постачальників і виробників - молоткова фарбування, емаль, грунтовка. Виконані з нержавіючої сталі моделі не пофарбовані. Для сучасного будівництва нових житлових будинків досить часто стали використовувати і додаткові речі-решітки для кондиціонерів, захисні панелі, обмежувачі, підставки, подовжувачі для К1 і К2. Подовжувачі використовуються для фасадів з "товстої" або додаткової теплоізоляцією стін, для того щоб вивести зовнішній блок на достатню відстань від стіни і забезпечити якісну і правильну роботу холодильної системи.

Кронштейн для кондиціонера К1

Найбільш популярна серія серед монтажників. Ці моделі К1 призначені для кондиціонерів з потужністю 07 - 10 Btu / 1.8-3.0 кВт. або іншими словами для моделей 7, 9 або 12. Розміри і вага розраховані з навантаженням саме для цих моделей спліт-систем. Вага самих кріплень зазвичай 1.5-1.8 кг в залежності від виробника. Товщина металу нержавіючої сталі близько 1.5 мм, фарбованого металу 1.8-2.0 мм.

Кронштейни для кондиціонерів К2

Друга за популярністю і обсягом продажів модель. Розрахована вже на більш потужні кондиціонери - 16 - 22 Btu / 4.9-6.5 кВт. або, більш звична для споживача формулювання - для кондиціонера моделей 18-24. Товщина листа 1.8-2.0 мм

Кріплення для спліт-систем К3

Вже більш потужні і розраховані на кліматичну техніку потужністю 24-27 Btu / 7.2-8.1 кВт. і 28 - 30 Btu / 8.4-9.0 кВт., відповідно для систем від 24 і до 32. Також мають різне виконання у виробників за профілем металу, фарбування і кольором. Часто мають вже велику товщину листа, з якого вони виробляються. Товщини в середньому 2.2 мм.

Кронштейни і кріплення кондиціонера К4

Найбільший і потужний в лінійці. Призначений для моделей потужністю 36 - 40 Btu / 10.0-12.0 кВт., тобто для кондиціонера від 32. Зазвичай мають більш широкий профіль і товщину металу близько 2.2 мм.

Всі кронштейни можна використовувати з будь-якими марками і виробниками кондиціонерів - OSAKA, TKS, OLMO, Cooper Hunter, CHIGO, Toshiba, Gree, TCL, NORDIS, TOSOT.

У нашому офісі можна купити за найвигіднішою ціною з відправкою в любою точку України, самовивозом.

Спеціальні пропозиції по ціні на кондиціонери для монтажників: