Мідні труби

Мідна труба має досить широке застосування в таких сферах як опалення, кондиціонування, холодильне обладнання. Все обладнання призначене для кондиціонування, охолодження та опалення працює з використанням теплоносіїв мають високу хімічну агресивність і широкий робочий діапазон температур, в зв'язку з цим до матеріалів для виготовлення тепломагістралей пред'являються високі вимоги. Всім цим вимогам найбільше відповідають магістралі виготовлені з мідних труб.

Мідна труба для кондиціонування повинна бути м'якою, еластичною і в той же час міцною настільки, щоб витримувати високі значення тиску в холодильній магістралі. Еластичність мідної труби дуже важливий показник, що впливає на якість механічної обробки з'єднань (вальцевание під з'єднання гайкою і розширення під з'єднання пайкою). Труба мідна м'яка використовується не тільки в магістралях кондиціонерів і холодильних камер, але і в самих елементах обладнання таких як випарник і конденсатор, де завдяки властивостям міді відбувається ефективна теплопередача від навколишнього середовища до холодоагенту.

Труба мідна для кондиціонерів упакована в бухти розміром від 30 до 50 м, кожна бухта запечатана в герметичну упаковку для запобігання окислення міді, кожен відрізок заглушений з кінців для захисту від попадання механічних частинок всередину труби.