Сифони

Дренажний сифон для кондиціонера - це затребуване для приміщень, де встановлений кондиціонер, пристрій потрібно для видалення конденсату безпосередньо в зливний трубопровід. Працює дренажний пристрій для кондиціонера за принципом гідрозатвори, пропускаючи конденсат, повітря виключно в одну сторону, не пропускаючи неприємний аромат з каналізації.

Основні види і конструктивні властивості

Придбати витребувані сифони для кондиціонерів різних моделей можна в нашій компанії ТСК, яка пропонує вироби високої якості за доступною ціною. На нашому сайті ви можете ознайомитися з різними моделями пристосування і купити сифон для скидання дренажу від кондиціонерів безпосередньо в стічну систему:

  1. Найбільш простим вважається класичне пристрій має U-подібну конфігурацію. Роль гідрозатвори виконує пластикове коліно, яке з'єднує випускний, впускний патрубки. Модель відрізняється простотою при роботі, установці, але володіє двома недоліками: рідина утворює гідрозатвор часто випаровується при нечасто роботі кондиціонера і має великі габарити. Зазвичай його монтують в спеціально виготовлених поглиблення в стінах прикриваючи декоративними щитами.
  2. Пристрій U-подібної конфігурації, оснащене кульковим механічним клапаном, гідрозатворів, не дає можливості аромату зі стічної системи проникати в кімнати. Подібний пристрій монтується на зовнішній поверхні або вбудовується в стінки. Клапан спрацьовує при підвищенні тиску рідини, що поступає, для зниження потужності потоку клапан не повністю відкривається, щоб не дати фекальним водам рухатися у зворотний бік.
  3. Дренажний сифон обладнаний кульковим клапаном, прочищенням-грязесборніков, поплавковий клапан спливає під час вступу води в сифон при цьому забезпечуючи вільний прохід конденсату.
  4. Коробчата модель. Коли рідина перестає надходити в сифон, кулька під впливом своєї ваги перекриває зливну трубу закриваючи отвір не даючи ароматів проникати в кімнати. Даний тип пристрою оснащений змінною касетою, виготовленої з прозорого пластику, яка замінюється або очищається при забрудненні, контролювати яке можна завдяки прозорості касети.

Що потрібно знати при виборі сифона

На нашому сайті надані найпопулярніші, затребувані модифікації пристроїв, що забезпечують роботу дренажу, до яких відносяться такі моделі: HL136, HL138, HL21. Певні властивості конструкцій цих модифікацій дають можливість сифонів самостійно очищатися, завдяки чому їх експлуатації, обслуговування стає більш простими.

Не рекомендується купувати дешеві аналоги пристроїв, які по закінченню короткого періоду часу втратять свої властивості, ви почнете відчувати неприємні запахи, тому не слід намагатися заощадити гроші на обладнанні. Щоб уникнути появи неприємних ароматів краще купувати якісні пристрої у надійних постачальників компанії ВСК.

Пропонована нами ціна на пристрої для кондиціонерів доступна для споживачів з будь-яким рівнем достатку, при замовленні компанія виробляє доставку сифонів по містах: Дніпро, Харків, Одеса, Київ. Співпрацюючи з нашою компанією ви негайно отримаєте якісні, надійні вироби.