О нас

ВСК-запчастини, матеріали, Інструмент для холодильного обладнання

Наша компанія з 2007 року займається товарами в сегменті кондиціонування, вентиляції та холодильного обладнання.

Асортимент запасних частин.

Ми поставляємо основні витратні матеріали для монтажу та обслуговування кондиціонерів - мідна труба дюймова для кондиціонерів, ізоляція для мідних труб, обмотувальні стрічки і ізоляційну стрічку, кронштейни і кріплення для кондиціонера, подовжувачі кронштейнів, монтажне кріплення, зимові комплекти, ротаційні і спіральні компресори, універсальні пульти для кондиціонера.

У нас можна замовити і купити запчастини для холодильників - побутові Компресори, Фільтри-осушувачі, клапана шредера, термостати для холодильних і морозильних камер, капілярну мідну трубу, випарники і конденсаторні решітки, Тени для холодильників і повітроохолоджувачів.

Продаж кондиціонерів.

Окрема гілка нашої діяльності-продаж кондиціонерів і спліт-систем для монтажних і сервісних організацій за низькими цінами. Фахівці мають спеціальні умови і додаткові знижки від оптових цін на відомі і популярні бренди CooperHunter, OLMO, TKS, Osaka, Nordis, Gree, Tosot та інші. Спеціальні пропозиції за індивідуальними знижками ви завжди можете дізнатися за запитом-конт. 095-098-57-67

Монтаж і установка кондиціонерів.

Установка кондиціонерів, монтаж і демонтаж кліматичної техніки побутового та комерційного призначення, закладки магістралей і фреонових трас - це, те що наші фахівці роблю якісно, використовуючи матеріали, які ми поставляємо і продаємо іншим фахівцям по всій Україні. ПРИЙМАЄМО на обслуговування торгові центри та офіси, готелі та комплекси відпочинку, Промислові будівлі та окремі виробничі цехи, ведемо після продажний контроль обладнання. Надаємо послуги з проектування вентиляції та клімату різної складності. Якщо ви хочете зробити установку кондиціонера самостійно, то ми із задоволенням запропонуємо все необхідне для цього.

Ремонт холодильників

Локально по місту Києву ми приймаємо заявки на ремонт побутових холодильників. Наші майстри професійно замінять компресор, термостат холодильника або морозильника, пластину випарника або конденсаторну решітку. Як і з запасними частинами для кондиціонерів, наші фахівці використовують інструмент і запчастини для холодильників, які ми поставляємо самостійно і які є на складі.

Більшу частину наших товарів і ціни на них можна порівняти і замовити на нашому сайті ВСК. Наші менеджери допоможуть визначитися з аналогами необхідного обладнання і запропонувати найзручніший варіант.

Завжди раді бачити наших дорогих клієнтів у нас в офісі в Києві!