Листова ізоляція самоклеюча

Теплоізоляція самоклеюча марки K-Flex, представлена ​​нашою компанією ВСК, відноситься до сучасних високоякісних матеріалів. Вироби універсальні, прості при монтажі, високоекологічні і надійні. Монтаж матеріалу виконується в температурному діапазоні від -200 ˚С до +175˚С.

Переваги самоклеящейся теплоізоляції

Будівельна індустрія представила на ринок самоклеючі фольговані матеріали високої якості. Виробник вироби ─ італійська корпорація IK Insulation Group. У списку світових виробників займає лідируюче місце по виробництву каучукових ізоляційних виробів. У корпорацію IK Insulation Group входять підприємства Китаю, Ірану, Туреччини, США,

Експлуатаційні переваги:

 • довговічні (термін експлуатації 25 років);
 • висока герметичність виключає втрату теплової енергії.

Переваги при виконанні монтажних робіт

 1. Виріб гнучким робить спінений каучук. Еластичність вироби дозволяє проводити сполучні роботи на складних конструкціях, запірних арматурах і фітингах.
 2. Для теплоізоляційного матеріалу під час проведення сполучних робіт не потрібні кріплення і хомути.

Економічні переваги:

 1. Володіючи високими характеристиками, ізоляція мінімізує час на інсталяцію конструкції. Максимальний термін експлуатації доводить економічну перевагу перед іншими будівельними виробами.
 2. Виріб легко монтується і не потребує придбання додаткових деталей. Середня ціна ізоляційної системи на нашому сайті wsk.com.ua виходить нижче, ніж на сайтах інших компаній.

Самоклеюча теплоізоляція K-Flex

Самоклеючі стрічки K-FLEX, куплені в нашому інтернет-магазині, дозволять вам ізолювати трубопроводи з гарячою водою, холодильні установки, санітарні, вентиляційні, опалювальні конструкції і проклеїти шви в ізоляційному матеріалі.

Технологія виготовлення

У ізоляційному виробі відсутній азбест, фторований вуглеводень і галоген. Це робить його екологічно безпечним, а закрита структура спіненого каучуку зберігає теплоізоляцію на весь період експлуатації.

Розмір стрічки (товщина * ширина):

 • 3 мм * 15 мм;
 • 3 мм * 50 мм;
 • 3 мм * 100 мм.

Клейкий шар із захисною плівкою знаходиться з одного боку. Стрічки проклеюють шви теплоізоляційних матеріалів. На сайті представлені види самоклеючі стрічки K-Flex: ST, ST ЕСО, SOLAR НТ, AD ST і т. Д.

Технічні характеристики

 • низька теплопровідність;
 • витримують агресивні хімічні реакції;
 • стійкі до ультрафіолетового світла;
 • екологічні;
 • пожежобезпечні;
 • стійкі до зовнішніх природних явищ;
 • стійкі до біологічних і термічним явищам.

Монтаж рулонної теплоізоляції

Ізоляційні рулони K-Flex легкі і еластичні. Рулони, упаковані в коробки зі спеціальним отвором, витрачаються економно. Через отвір дістається потрібну кількість вироби, а решта зберігається в коробці недоторкане і чисте. Це мінімізує відходи і витрата речовини, що клеїть. Монтаж рулонної теплоізоляції виключає використання спеціальних і складних інструментів, респіраторів або інших засобів захисту.

Види самоклеючих рулонів:

 • K-Flex 10 мм AD ST;
 • K-Flex 8 мм AD Duct ST;
 • K-Flex 12 мм AD Duct ST і т. Д.

Букви AD свідчить про те, що на виробі присутній сітка PES / PVA, клейовий шар і антиадгезіонна плівка. Самоклеюча теплоізоляція випускається в рулонах товщиною 6, 8, 10, 12 мм, а шириною 1 тис. Мм. Монтаж рулонних ізоляторів виконується при температурному діапазоні від -200˚С до + 110˚С. Експлуатаційний період ізолятора ─ 25─30 років.

Де купити товар?

Співробітники нашої компанії допоможуть вам визначитися з видом матеріалу, необхідним для певного типу роботи. Для покупців передбачені гнучкі знижки, вони приємно дивують. Налагоджена транспортна доставка в Київ, Одесу, Харків, Дніпро і інші регіони України. Компанія працює не тільки з фізичними особами, а й з бюджетними і комерційними організаціями. Звертайтеся до нас - наші менеджери нададуть вичерпну інформацію, дадуть відповіді на питання, що цікавлять і допоможуть оформити заявку.