Дренажні насоси для кондиціонерів

При роботі кондиціонера, вважається нормальною умовою утворення в кліматичному обладнанні конденсату. Отримана вода не представляє собою небезпеку для побутового приладу, якщо її своєчасно відводити назовні, для цього використовується дренажний насос для кондиціонера. Розташована дренажна система в обладнанні під певним кутом, що дозволяє здійснювати швидкий і безперешкодний відвід конденсату від кондиціонера. У певних випадках система не може самостійно справлятися з одержуваним об'ємом конденсату, через обмеженість технічних можливостей або збільшеної навантаження на пристрій. В даному випадку оптимальним рішенням буде купити дренажний насос Eckerle, і встановити його на обладнання. Працюючи за принципом звичайної помпи, насос знизить експлуатаційне навантаження на систему, мінімізувавши ймовірність поломки обладнання.

Що таке дренажний насос для кондиціонера?

Пристрій являє собою помпу, що забезпечує ефективну відкачування утворився конденсату з блоків кліматичного обладнання. Своєчасне відведення конденсату від кондиціонера має ключове значення для нормальної роботи обладнання, зниження ризику поломки і утворення будь-яких проблем. Накопичився конденсат переповнює піддон для збору рідини, що призводить до порушення основних функцій роботи пристрою. Тому монтаж дренажних насосів для конденсату, є запорукою нормальної роботи обладнання.

У яких випадках потрібно встановити дренажний насос для кондиціонера?

У певних випадках потрібно відведення конденсату вище установки блоків кондиціонера. У зазначеному випадку природне відведення утворився конденсату буде неможливим, потрібно встановити додатковий піддон для збору води і дренажний насос для кондиціонера, відкачує конденсат назовні. Вибираючи насос Maxi Orange, слід орієнтуватися на такі критерії підбору як:
- Кількість утворюється в результаті роботи кліматичної системи конденсату;
- Висота підйому, на яку буде здійснюватися відкачування конденсату;
- Передбачувана довжина дренажної системи.

Принцип роботи дренажних насосів для кондиціонера

Всі помпи, використовувані для відводу конденсату з кліматичного обладнання, діляться на дві основні різновиди виходячи з принципу своєї роботи:
- Електромагнітний (поршневий) принцип дії;
- Помпи з відцентровим методом відкачування.

Зазначені типи насосів відрізняються своєю продуктивністю. Якщо електромагнітна помпа здатна відкачувати до 10 літрів на годину, чого цілком достатньо для роботи побутового кондиціонера, то монтаж дренажних насосів для конденсату відцентрового принципу дії, дасть продуктивність від 100 л/год, що буде більше актуально для промислового обладнання. Відповідно і ціна на насоси дренажні Siccom буде повністю залежати від продуктивності пристрою.

Переваги покупки насоса Mini Orange ціна і якість

Помпи, використовувані для відкачування конденсату, мають ряд загальних переваг у своїй роботі, що певною мірою говорить на користь їх придбання і установки на кондиціонери:
- Компактні розміри при значній продуктивності;
- У будь-якій моделі передбачена система автоматичного відключення і включення (переважно поплавковий принцип, що реагує на рівень зміни рідини в бачку);
- Мінімальні витрати електроенергії;
- Насос здатний працювати в широкому температурному діапазоні;
- Показник потужності пристрою, дозволяє йому перекачувати рідину на значну висоту;
- Всі пристрої відрізняються надійністю і тривалим періодом експлуатації.